VESELO I RAZIGRANO PROSLAVILI SMO DAN ŠKOLE
Autor: Sonja Vuljak, 10. 6. 2022.

Središnja proslava Dana škole održana je 10.6.2022. u prostorijama škole. Bio je to veseo i razigran program učenika nižih razreda Područne i Matične škole,  tamburaškog sastava i sportaša.

Više pod OPŠIRNIJE.

Fotografije na poveznici: http://os-mpavlek-miskina-djelekovec.skole.hr/fotogalerija?show=album&id=258&limit=&curr_page=0

Učenici 4.razreda prezentacijom su pokazali što su sve radili s učiteljicom u prve 4 godine, kakve su ideje imali i realizirali, što su radili na domaćinstvu te koje ekološke projekte ostvarili. Pjesmom su se svima obratili kao prijateljima i poslali lijepu poruku podrške. Ostali su se razredi predstavili pjesmom i pokretom te pokazali svoje dječje sposobnosti. Proglašeni su i nagrađeni i najčitač David Gašpar iz 1.r. i dječak s najljepšim rukopisom Patrik Friščić iz 2.r.

Prisutnima su predstavljeni i učenici generacije iz 8.r. Julio Korošec i Melani Pavlić, a onda su se učenici 8.r. obratitl spremačici "teti Ruži" i oprostili se od nje jer ona uskoro ide u mirovinu i ovo joj je posljednji Dan škole s učenicima.

Proslava je nastavljena sportskim događanjima i zabavnom kulinarskom radionicom Učeničke zadruge "Mak".

Vrijeme nas je ipak poslužilo pa smo mogli uživati u nadmetanju najmlađih učenika u igri "Graničar", a prava je poslastica bila tradicionalna utakmica između bivših učenika i naših učenika 7. i 8.r. u kojoj su ipak malo više sreće u izvođenju penala imali naši sadašnji učenici.

Predstavljen je i novi broj školskog lista Makići s centralnom temom koja obrađuje Miškininu 80. obljetnicu smrti i 135. obljetnicu rođenja.

Hvala svima koji su pripremili cijeli program obilježavanja Dana škole i pokazali školu u najboljem svjetlu.