VEGETA I PODRAVKA VRIJEDNOM NAGRADOM OPREMAJU NAŠU ŠKOLSKU KUHINJU!!
Autor: Sonja Vuljak, 6. 4. 2023.

U mjesecu ožujku kreativnim smo uratkom sudjelovali u Vegeta natječaju i borili se za nagradu kojom bismo opremili svoju školsku kuhinju. Ušli smo u finalnu utrku, kao jedina škola u našoj županiji, među 10 izabranih iz cijele Hrvatske. Hvala svima koji su glasali za naš video, za našu kuhinju i kuharicu Natašu koja je na šaljiv način, pod redateljskom i snimateljskom palicom knjižničarke Dijane, pokazala probleme s kojima se susreće u svakodnevnom spremanju obroka.

No, sva podrška nije bila dovoljna da uđemo među 3 najbolje škole po glasovima i nismo ostvarili mogućnost da Vegeta i Podravka opreme našu kuhinju.

No, upravo sada, prije Uskrsa, Podravka nas je razveselila e-mailom koji nam je poslan i koji nas je oduševio. Donosimo ga u cijelosti:

"Poštovani,

ovim bismo Vam putem željeli zahvaliti na sudjelovanju u Vegeta natječaju „Doniramo i školske kuhinje renoviramo“.

Iako prema glasovima niste ušli u tri pobjedničke škole, Podravka je, uvidjevši da su potrebe prijavljenih škola zaista velike, odlučila udvostručiti iznos prikupljen prodajom plavog Vegeta pakiranja te taj iznos raspodijeliti na preostalih sedam škola koje su ušle među deset finalista.

Veseli nas stoga što će i vaša škola dobiti sredstva koja će pomoći u renoviranju školske kuhinje te na taj način osigurati učenicima da jedu kvalitetnije i raznovrsnije. Prodajnom akcijom prikupljeno je ukupno 37.000 eura, a Podravka će donirati još toliko, što znači da će vašoj školi biti dodijeljena jedna sedmina tog iznosa, odnosno nešto više od 5.280 eura...

...Još jednom čestitamo na osvojenoj nagradi te svim djelatnicima i učenicima škole želimo sretan Uskrs!

S poštovanjem,

Podravka d.d."

OD SRCA HVALA PODRAVKINOM TIMU NA ORGANIZACIJI I VOĐENJU OVOG NAGRADNOG NATJEČAJA, KAO I NA SVAKOJ SURADNJI U CILJU SPREMANJA ŠTO BOLJIH I KVALITETNIJIH OBROKA U NAŠOJ ŠKOLI!