OPROSTILI SMO SE OD NAŠIH OSMAŠA
Autor: Sonja Vuljak, 21. 6. 2023.

U posljednjem nastavnom danu, oproštaj od svih djelatnika škole pripremili su učenici 8.r.sa svojom razrednicom Tihanom Vadla. Učenica Tara Đurkan uputila je prigodne riječi svim zaposlenicima i razrednici.Učenici i razrednica Tihana su, pod redateljskom palicom učenika Borne Sabolića, napravili film o svom školovanju u našoj školi te su na duhovit način prikazali svoje dogodovštine. Osobito je emotivnan trenutak bio kad je učiteljica Monika Cvetnić, s kojom su započeli svoje školovanje, kao poklone osmašima donijela njihove uratke iz 1.razreda, a koje je za njih čuvala u "vremenskoj kapsuli". Ovo je razniježilo i učenike i roditelje, a i djelatnike škole..

Učenici su za svakog djelatnika pripremili poklončić s ispisanom porukom te im dali do znanja kako su ih cijenili i voljeli.

Osmašima se na kraju obratila i ravnateljica škole pokazavši im uokvirenu razrednu fotografiju, koja će se naći na zidu hodnika uz sve prijašnje generacije. Poručila im je da sa sobom iz ove škole ponesu sve ono čemu ih se podučavalo, a osobito poštenje i odgovornost.

Roditelji su za djelatnike škole priredili slatku zakusku na čemu su djelatnici zahvalili od srca.

Sve fotografije pogledajte na poveznici: http://www.os-mpavlek-miskina-djelekovec.skole.hr/fotogalerija?show=album&id=313