« Travanj 2024 »

ČLANOVI PODMLATKA CRVENOG KRIŽA NA IZBORNOJ SKUPŠTINI OPĆINSKE ORGANIZACIJE CRVENOG KRIŽA
Autor: Sonja Vuljak, 28. 11. 2016.

28.11.2016., članovi Podmlatka Crvenog križa naše škole, voditeljica Podmlatka Marija Harambaša i ravnateljica Sonja Vuljak, u Domu kulture u Đelekovcu prisustvovali su Izbornoj skupštini Općinskog društva Crvenog križa Đelekovec na kojoj su se okupili mještani članovi i dobrovoljni darivatelji krvi iz Općine Đelekovec.

Sve je prisutne pozdravila predsjednica Općinske organizacije CK, gđa Ljiljana Horvat, koja je ponovno izabrana za obnašanje ove dužnosti. Svim je prisutnima podnijela izvješće o radu, predstavila program rada za narednu godinu i zahvalila na uključivanju u aktivnosti koje se provode. Osobito je naglasila doprinos škole i učenika radu Općinske organizacije CK te je pohvalila zalaganje učenika u mnogim akcijama koje se uspješno provode u suradnji s Gradskim društvom Crvenog križa Koprivnica.

U ime ovog Društva, prisutne je pozdravila ravnateljica Adela Sočev, a osobito su svečani bili trenuci dodjeljivanja zahvalnica za određeni broj darivanja krvi. Prozvani su mnogi Đelekovčani i Imbriovčani koji su nekoliko desetaka puta darivali ovu dragocjenu tekućinu i ravnateljica Sočev im je svima poželjela dobro zdravlje da bi i dalje mogli nositi časni naziv dobrovoljnog darivatelja krvi.

Na kraju su izrečene lijepe želje za uspješan rad Općinskog društva  Crvenog križa, a članovima Podmlatka dana je jasna, humana poruka. Uvjereni smo da će mnogi od njih uskoro postati vjerni i redoviti darivatelji sebe za spas drugih.